Bal studniówkowy 2018

2 lutego odbył się bal studniówkowy, którego gospodarzami byli uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem uczestników studniówki przez przyszłych absolwentów i panią Dyrektor Beatę Domańską. Uczniowie okazali wdzięczność swoim rodzicom za ich wysiłek i poświęcenie by „Studniówka 2018" mogła się odbyć. Zgodnie z tradycją tańcem otwarcia balu był polonez, który z widocznym wzruszeniem na twarzach podziwiali zebrani rodzice i pozostali goście.

Później młodzież bawiła się do muzyki granej przez dj- a. Centralnym punktem imprezy był taniec uczniów III LO, który rozśmieszył wszystkich zebranych oraz prezentacja dzięki, której wszyscy abiturienci przypomnieli sobie najlepsze chwile spędzone w szkole. Ogromną niespodzianką okazał się filmik przygotowany przez młodszych kolegów, który wzruszył nie tylko uczniów, ale także rodziców i nauczycieli.

W tej cudownej atmosferze wyjątkowej nocy i w doskonałych humorach wszyscy zgromadzeni bawili się znakomicie, a niepowtarzalna wspólna zabawa uwieczniona została na zdjęciach i filmikach. Wszystkim, na długie lata pozostają jeszcze niesamowite wspomnienia...

zobacz zdjęcia

Copyright 2011. Free joomla templates |