Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i w trosce o wspólne bezpieczeństwo, szczegółowych informacji dotyczących naboru uczniów do poszczególnych klas naszego Zespołu udzielamy telefonicznie: 14 6904999 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Opis zasad, przebiegu rekrutacji oraz wykaz niezbędnych dokumentów znajdą Państwo także w zakładce Rekrutacja na szkolnej stronie internetowej: http://nieslyszacytarnow.pl/rekrutacja

 

Informacje aktualizacja

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie rozporządzenia MEN z dn. 25 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, i rozporządzenia MEN z dn. 25 marca 2020 r w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 określono zasady prowadzenia nauczania na odległość, stworzono możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów.

Przez okres od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020r. nauczyciele będą realizowali swoje zadania korzystając z komunikatorów, grup społecznościowych, poczty elektronicznej, platform edukacyjnych. Zajęcia będą realizacją podstawy programowej. Nauczyciele będą informować uczniów lub rodziców o postępach ucznia w nauce, a także uzyskanych przez niego ocenach;

Na ten moment egzamin ósmoklasisty nie został odwołany.

Bardzo prosimy aby poważnie podejść do tej nietypowej formy nauki i optymalnie wykorzystać ten trudny czas na naukę.

z poważaniem
Beata Domańska
Dyrektor ZSSdNiSS

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11.03.2020r. wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne uczniów informujemy, że w dniach 12-25.03.2020 r. zajęcia edukacyjne w naszej szkole zostają zawieszone. Prosimy o bieżące kontrolowanie informacji na stronie internetowej oraz śledzenie komunikatów Głównego Inspektora Sanitarialnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Koronawirus!!!

90445589 m

W związku z coraz częstszym  występowaniem nowego koronawirusa prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi pod zamieszczonymi linkami. 

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego - pobierz

Koronawirus - co musisz wiedzieć?

 


Copyright 2011. Free joomla templates |