Konkurs plastyczny „Polska niepodległa”

W V edycji konkursu „Polska niepodległa" organizowanym przez Urząd Miasta Tarnowa, jak co roku wzięli udział uczniowie naszego Zespołu. Jury w składzie: Anna Śliwińska – artysta malarz, Piotr Filip – historyk i dziennikarz oraz Maria Zawada – Bilik – plastyk i szefowa Biura Promocji i Współpracy Zagranicznej w WKS Urzędu Miasta Tarnowa przyznało wyróżnienie dla Anny Malinowskiej z kl. I Tech. II miejsce otrzymał Mateusz Kopeć, a III miejsce – Mikołaj Więcław z tej samej klasy. Prace naszych uczniów oceniane były w kategorii „Miasto Tarnów Pierwsze Niepodległe". Sukces uczniów cieszy tym bardziej, że na konkurs wpłynęło aż 146 prac. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w 12 grudnia w Sali lustrzanej.

Gratulujemy sukcesu!

zobacz więcej zdjęć

Szkolny konkurs plastyczny „Moje marzenia”

zdj-z-port. mjpg

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Moje marzenia" organizowanym przez naszą bibliotekę. Powstały wyjątkowe prace, które zaprezentowane zostały na korytarzu szkolnym. Nagrody w postaci pięknych portretów, wykonanych przez ucznia kl. II Tech. - Mateusza Kotarbę, wręczył uczniom św. Mikołaj.

Wyniki konkursu:
I miejsca: Anna Malinowska i Zuzanna Pilch z kl. I Tech, Anna Wójcik i Karolina Sieroń z kl. II Tech., Wiktor Szostak z kl. I Bż., Paulina Golemo – kl. VIII SP.
Wyróżnienia: Justyna Szkutnik i Tomasz Olechny z kl. III Bż, Paweł Różowski – kl. VI SP, Mateusz Kopeć i Mirosław Mytnik z kl. I Tech., Filip Szczygieł z kl. I Bż.

Gratulujemy!

XXIV Ogólnopolski Festiwal Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ŚPIEWAJ Z NAMI”

W dniach 24-26.XI.2019r. w tarnowskim teatrze odbył się XXIV  Ogólnopolski  Festiwal Artystyczny  dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „ŚPIEWAJ  Z  NAMI” w którym wzięli udział uczniowie naszego Zespołu. Grupa młodzieży szkolnego teatru tańca "Bajka" zdobyła II miejsce za taniec współczesny w choreografii pani Beaty Sutkowskiej. 

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!!!

zobacz więcej zdjęć

III Festiwal Radości i Uśmiechu S-chool show w Krakowie

W dniach 19-20 listopada 2019r. nasi artyści z Teatru Tańca "Bajka" wzięli udział w III Festiwalu Radości i Uśmiechu S-COOL SHOW w Krakowie.Na deskach Teatru Ludowego swoje talenty prezentowali w tym roku uczestnicy z Polski, z Rumunii i ze Słowacji. Taniec współczesny przygotowany z uczniami przez panią Beatę Sutkowską spodobał się bardzo widowni i jury. Naszym uczniom przyznano I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

I miejsce dla Teatru tańca "Bajka".

Wystąpili: Bazia Wiktoria, Borek Patrycja, Dziaduła Anna, John Rozalia, Michałek Kamil, Musiał Szczepan, Pilch Zuzanna, Sieroń Karolina, 

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011. Free joomla templates |