Nasze polskie stroje ludowe

Zakończenie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Nasze polskie stroje ludowe" odbyło się we wtorek, 20 listopada. Był to bardzo szczęśliwy dzień szczególnie dla jego laureatów, którzy w malowniczej scenerii i na tle swoich kolorowych prac konkursowych, odebrali z rąk naszej pani Dyrektor zwycięskie trofea.

Oto laureaci konkursu:

Kategoria: SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA
I miejsce- Szczepan Musiał, kl. II ZSZ
II miejsce- Anna Dziaduła, kl. II ZSZ
III miejsce- Dominik Wójcik, kl. I LO

Kategoria: GIMNAZJUM
I miejsce- Kacper Gawlik, kl. III b
II miejsce- Jakub Gawlik, kl. III b
III miejsce- Paulina Golemo, kl. III b

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce- Norbert Chmielewski, kl. VI
II miejsce -Karina Kordzikowska, kl. VI
III miejsce- Norbert Koziński, kl. VI

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali głośne brawa i wyróżnienia w postaci upominków przydatnych w szkole każdemu uczniowi.
Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Pod kolorowym parasolem jesieni”

kolorowe-parasoleDo konkursu zostało nadesłanych 4575 prac z 533 placówek z całej Polski! Gorące gratulacje dla naszego ucznia Konrada Krasa z klasy I Technikum, którego zdjęcie znalazło się wśród najlepszych prac fotograficznych zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej. Wernisaż otwarty zostanie 25 listopada 218r. o godz. 17:00 w Rzeszowskim Domu Kultury.

Wielka Gala Integracji

Z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, 17 listopada 2018 r. w Warszawie odbyła się Wielka Gala Integracji podsumowująca roczne działania Integracji na rzecz osób z niepełnosprawnością. Gala była także okazją do zaprezentowania twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy szczególnie dumni, że na telebimie podczas Wielkiej Gali Integracji pokazane zostały zdjęcia naszych uczniów – Mateusza Kotarby, Konrada Krasa, Karoliny Sieroń i Anny Wójcik z klasy I Technikum. Serdecznie gratulujemy pięknych zdjęć!

zobacz więcej zdjęć

Zawody pływackie o Puchar Starosty Krakowskiego w Skawinie

Po znakomtym występie w Tarnowie Nasi uczniowie - Kamil i Wojtek wraz z opiekunem - Panem Pawłem udali się na zawody pływackie o Puchar Starosty Krakowskiego do Skawiny. Wspaniale reprezentowali naszą szkołę zdobywając razem 2 złote i 1 srebrny medal! Obaj rywalizowali na dystansie 25 metrów. Kamil zdobył dwa złote medale stylem dowolnym i grzbietowym. Wojtek zdobył srebrny medal stylem dowolnym. Naszym uczniom gratulujemy!!!

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011. Free joomla templates |